جمعيت پزشکی انگیزه خراسان قانونی تحقیقات

جمعيت: پزشکی انگیزه خراسان قانونی تحقیقات اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسی یک تیم میانگین را هم می‌تواند قهرمان لالیگا کند / لوئیس

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، دو تیم اتلتیکومادرید و بارسلونا فردا حساس ترین دیدار هفته را در مسابقه های لالیگا برگزار خواهند کرد و باید دید روند بردهای متوالی

مسی یک تیم میانگین را هم می‌تواند قهرمان لالیگا کند / لوئیس

لوئیس: مسی یک تیم میانگین را هم می تواند قهرمان لالیگا کند

عبارات مهم : لالیگا

مدافع اتلتیکومادرید در آستانه تقابل با این بازیکن به تمجید از لیونل مسی پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، دو تیم اتلتیکومادرید و بارسلونا فردا حساس ترین دیدار هفته را در مسابقه های لالیگا برگزار خواهند کرد و باید دید روند بردهای متوالی بارسلونا در این فصل به آخر می رسد یا خیر.

مسی یک تیم میانگین را هم می‌تواند قهرمان لالیگا کند / لوئیس

لیونل مسی بعد از هت تریک برابر اکوادور با روحیه بالایی در این دیدار در ترکیب تیم خود به میدان خواهد رفت. این بازیکن در ۷ دیدار خود در این فصل در حالی موفق شده است است ۱۱ گل به ثمر برساند که رونالدو هنوز در لالیگا گلزنی نکرده است.

فیلیپه لوئیس مدافع برزیلی اتلتیکومادرید راجع به بازی با بارسلونا گفت: لیونل مسی باعث می شود تا روی مشکلاتی که بارسلونا دارد سرپوش گذاشته شود. مسی خیلی خوب هست. او می تواند حتی یک تیم میانگین را هم قهرمان لالیگا کند. مشکلاتی در حوالی تیم بارسلونا بوده ولی او به تنهایی تمام این پرسشها را کنار زده و توانسته یک تنه بارسلونا را اوج ببرد. هنگامی که مسی و رونالدو در یک فصل ۵۰ گل به ثمر می رسانند مردم فکر می کنند مسئله از دفاع ها است ولی هنگامی که آنها بازی نکنند، این اتفاق رخ نمی دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، دو تیم اتلتیکومادرید و بارسلونا فردا حساس ترین دیدار هفته را در مسابقه های لالیگا برگزار خواهند کرد و باید دید روند بردهای متوالی

او در ادامه صحبت های خود گفت: اگر برابر مسی در یک دوئل قرار بگیرم و بازیکن دیگری کنارم نباشد تلاش می کنم هر طور شده است او را بگیرم و اشتباه کنم. باید شرایط را جهت او سخت کنم. اگر مسی احساس راحتی کند، شکست بدی خواهیم خورد.

لوئیس در آخر راجع به رفتن نیمار از بارسلونا به پاری سن ژرمن با ۲۲۲ میلیون یورو گفت: نیمار شایسته این رقم پرداختی از سوی تیم فرانسوی بود. او سومین و یا حتی دومین بازیکن برتر دنیاست و باید چنین مبلغی جهت او پرداخت شود چون او بازیکنی است که می تواند به تنهایی شرایط را جهت تیم عوض کند.

واژه های کلیدی: لالیگا | بازیکن | قهرمان | لیونل مسی | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: