جمعيت پزشکی انگیزه خراسان قانونی تحقیقات

جمعيت: پزشکی انگیزه خراسان قانونی تحقیقات اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نمایش های روی صحنه از «فیلک» تا «لیلا…و چند مسافر

آغاز اجرای نمایش‌های «فلیک»، «ریچارد»، «لیلا… و چند مسافر» و… از جمله خبرهای تئاتر هست. نمایش «فلیک» به کارگردانی حسن معجونی و با حضور نوید محمدزاده و ستاره

نمایش های روی صحنه از «فیلک» تا «لیلا...و چند مسافر

نمایش های روی صحنه از «فیلک» تا «لیلا…و چند مسافر

عبارات مهم : مسافر

آغاز اجرای نمایش های «فلیک»، «ریچارد»، «لیلا… و چند مسافر» و… از جمله خبرهای تئاتر هست. نمایش «فلیک» به کارگردانی حسن معجونی و با حضور نوید محمدزاده و ستاره پسیانی از ۱۹ تیر اجرای عمومی خود را پردیس تئاتر شهرزاد شروع کرد.

به گزارش ایسنا، گروه تئاتر «لیو» از ساعت ۱۹:۳۰ روز سه شنبه ۱۹ تیر بروزترین نمایش خود با عنوان «فلیک» را در سالن شماره ۲ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه برد.

«فلیک» نوشته آنی بیکر و ترجمه بهرنگ رجبی، با کارگردانی حسن معجونی اجرا می شود و نوید محمدزاده، ستاره پسیانی، حسین حسینیان و برنا انصاری در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

«فلیک» روایتگر روابط انسانی ۳ جوان در سینمایی قدیمی به نام فلیک است.

مهدی چاکری دراماتورژ، شایلان عشایری طراح لباس، صبا کسمایی طراح نور، سیاوش البخشی نائینی دستیار کارگردان و برنامه ریز و سبا غروی مدیرتولید از جمله عوامل این اثر نمایشی هستند.

نمایش «فلیک» هر روز ساعت ۱۹:۳۰ اجرا می شود و در روزهای پنجشنبه و جمعه ٢١ و ٢٢ تیرماه نیز در ۲ نوبت ۱۹:۳۰ و ۲۲ به صحنه می رود.

«ریچارد» در تالار وحدت
نمایش «ریچارد» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی از ۱۹ تیر ماه اجرای عمومی خود را در تالار وحدت شروع کرد و پوستر این نمایش همزمان با شروع اجرای عمومی اثر، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی نمایش «ریچارد»، این اثر نمایشی با استقبال مخاطبان و علاقه مندان اجرای عمومی خود را شروع و نخستین اجرای خود را ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۱۹ تیر در تالار وحدت سپری کرد.

همزمان با شروع اجرای عمومی نمایش «ریچارد» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی پوستر این نمایش نیز که به وسیله محمدصادق زرجویان طراحی شده است هست، رونمایی و منتشر شد.

نمایش «ریچارد» با حضور حامد کمیلی، بهناز نازی، شقایق فراهانی، یعقوب صباحی، منوچهر علیپور، کامبیز امینی، فرید قبادی، رضا جهانی، محسن سالاری، ایمان سلگی، اشکان دلاوری، علی گلشنی، عیسی حسینی، امیرارسلان خالویی، مجتبی بابایی فرد، سپاس رضایی، محمد نیازی، عطا مقیمی، افشین حسنلو، آرش علیقلیان، پرهام ابراری، فرهاد قدیم خانی، حسین عارف، اشکان شریعت، صالح لواسانی و امید شوندی به صحنه می رود.

مجری طرح: نورالدین حیدری ماهر، طراح صحنه: رضا مهدیزاده، طراح لباس: ادنا زینلیان، طراح گریم: ماریا حاجیها، طراح نور: رضا حیدری، آهنگساز: مهرداد پازوکی، طراحان حرکت: حبیب شیبانی و پردیس خسروی از دیگر عوامل این اثر نمایشی هستند که ساعت ۱۸ در تالار وحدت اجرا می شود.

اجرای موسیقی در نقطه صفر مرزی شروع می شود
نمایش «چهارمین شنبه» به کارگردانی مهرداد کوروش نیا از اول مرداد در تماشاخانه پالیز روی صحنه می رود.

نمایش «چهارمین شنبه» بروزترین تجربه کارگردانی مهرداد کوروش نیا که به صورت یکسان به وسیله علی اصغری، ابراهیم گله دارزاده و کوروش نیا نوشته شده است هست، از اول مرداد در سالن شماره ۲ تماشاخانه پالیز روی صحنه می رود.

این اثر نمایشی روایتگر جمع شدن تعدادی هنرمند موسیقی در نقطه صفر مرزی و ناحیه ای جنگلی به منظور تشکیل یک گروه موسیقی و اجرا در خارج از کشور است.

رضا رزم طراح صحنه، حسن جودکی مدیرتولید، محمدصادق زرجویان عکاس و طراح پوستر و الهام خداوردی دستیار کارگردان نمایش «چهارمین شنبه» هستند.

به زودی گروه بازیگران این نمایش نیز معرفی می شوند.

«لیلا… و چند مسافر» در تماشاخانه ایرانشهر شروع شد
نمایش – موسیقی «لیلا… و چند مسافر» به کارگردانی محمد رحمانیان شامگاه سه شنبه ۱۹ تیرماه در سالن استاد سمندریان اجرای عمومی خود را شروع کرد.

نمایش – موسیقی «لیلا… و چند مسافر» با بازی: علی عمرانی، فریبا متخصص، مهتاب نصیرپور، افشین هاشمی، سینا رازانی، احسان کرمی، سعید توکلی، سانیا سالاری، آلاله زارع طلب، محمد شاکری و با خوانندگی نیما مسیحا مطابق برنامه وقت بندی شده است از سه شنبه ۱۹ تیر تا چهارشنبه ۱۰ خردادماه در این مجموعه تئاتری به صحنه خواهد رفت.

چارلی و کارخانه شکلات سازی با حضور احترام برومند و عادل بزدوده افتتاح می شود
نمایش “چارلی و کارخانه شکلات سازی” روز پنجشنبه ۲۱ تیر با حضور احترام برومند و عادل بزدوده در تالار هنر افتتاح میشود.

احترام برومند و عادل بزدوده دو صورت آشنا شده است تئاتر عروسکی و کودک و نوجوان، میهمان خاص نخستین اجرای نمایش “چارلی و کارخانه شکلات سازی ” به کارگردانی فریبا دلیری خواهند بود.

این نمایش که بر اساس قصهای از رولد دال به وسیله فریبا دلیری و هادی حسنعلی نوشته شده است ساعت ۲۰ روز پنجشنبه ۲۱ تیر ماه اجرای خود را در تالار هنر شروع می کند.

بازیگران این نمایش زنده- عروسکی آرش صادقیان حقیقی، آرین ناصری مهر،شیرین کاشفی، محمود صامت ، محیا نمازی ،امیر رضا جدیدی ،پدرام زنجانی، هلیا نصراللهی، محمد رضا اصغری و سورنا نجفی هستند.

بازی دهندگان عروسک مهبد فیضی ،آوا ناصری مهر ،احسان سامانی منش و پیرایه پیروزنیا و بازیگران افتخاری این اثر جالب نوید فرحمرزی، روشنک کریمی ، مینووش رحیمیان و امیر محمد انصافی هستند که در بخشهای تصویری با گروه همراهی می کنند.

طراحی صحنه این نمایش را مهدی نیک روش، ساخت دکور را امیر عباس کبوتر صحرایی ، طراحی و ساخت تصویرهای را رامین بهادری ، طراحی و ساخت عروسک و لباس اومپاها و آکسسوار را شیدا صفوی ، طراحی لباس را فاطمه نمازی، طراح حرکت را مهبد فیضی وطراحی گریم را فریبا دلیری بر عهده دارند.

سعید ناصری مهر نیز مدیر تولید این نمایش ، پونه عسگر خانی نیز دستیار کارگردان ، بازی گردان کودکان آرین ناصری مهر و مدیران صحنه احسان سامانی منش و مهرنوش دلیری هستند.

حمید رضا شجاعی آهنگسازی را بر عهده دارد و پانیذ شهرستانی و حمید رضا شجاعی ترانه هایی که به وسیله هادی حسنعلی سروده شده است را می خوانند.

از دیگر عوامل این اثر نمایشی، عکاس سهیل دلیری ، طراح پوستر و بروشور محمد حسین توکلی، طراح نورعلی اشرف سماعی ، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای زهرا شایان فر، تبلیغات اینترنت آرش صادقیان حقیقی و رامین بهادری ، ضبط تصویرهای در استودیوسهیل و ساخت ماکت صحنه پیرایه پیروزنیا هستند.

پیش فروش نمایش سیندرلا شروع خواهد شد
به گزارش روابط عمومی «دیوار چهارم»،پیش فروش نمایش سیندرلا به کارگردانی سعید داخ و نویسندگی هادی حوری از پنج شنبه ۲۳ تیرماه ساعت ۱۲ ظهر شروع خواهد شد.

بنابراین گزارش، نمایش سیندرلا با بازی نگین ابراهیمی، ساناز اقتصاد راد، عاطفه جلالی، درسا حکیم الهی، شیوا خادمیان، پردیس رفیعی، امیر رئیسیان، مریم سعیدی،نوش آفرین طوسی،ندا فرج پور، مهسا قریشی، مهسا کاهه،آوا منصوری،علیرضا میرزا محمدعلی روی صحنه خواهدرفت.

همچنین نمایش سیندرلا از تاریخ ۱ مردادماه ساعت ۷:۳۰ دقیقه هرروز به جز شنبه ها در مجموعه نمایشی «دیوار چهارم» به اجرا خواهد رسید.

گفتنی است سه روز نخست این نمایش با تخفیف ۳۰درصد خاص عموم و ۵۰ درصد خاص دانشجویان ارائه خواهد شد.

نمایش های روی صحنه از «فیلک» تا «لیلا…و چند مسافر

واژه های کلیدی: مسافر | نمایش | کارگردانی | تالار وحدت | روابط عمومی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: